Zestaw akcesoriów do Ultimaker 3

Frontowa osłona, zapasowa platforma szklana i specjalne folie adhezyjne - abyś za każdym razem mógł uzyskać najlepsze rezultaty. Wysoce zalecane do drukowania z materiałów specjalizowanych jak CPE+, czy Nylon.

Zestaw akcesoriów do Ultimaker 2+

Frontowa osłona, specjalne folie adhezyjne oraz zapasowe dysze i izolatory TFM - abyś za każdym razem mógł uzyskać najlepsze rezultaty. Wysoce zalecane do drukowania z materiałów specjalizowanych jak CPE+, czy Nylon.

Folie adhezyjne

25 łatwo nakładalnych, samoprzylepnych folii adhezyjnych wielokrotnego użytku. Ich zastosowanie daje pewność, że wydruki nie odkleją się od platformy roboczej podczas drukowania, szczególnie dotyczy to druku z materiałów specjalizowanych.

Zestaw konserwacyjny Ultimaker 2+

Wszystko co niezbędne aby utrzymać Twojego Ultimakera 2+ w najlepszej kondycji. Kompletny zestaw elementów dzięki któremu będziesz miał spokojną głowę.

Filament czyszczący

Zestaw dziesięciu 20 cm patyczków ze specjalnego filamentu czyszczącego aby zapewnić Twoim PrintCore'm idealne warunki pracy. Szczególnie zalecany do czyszczenia PrintCore'ów BB

Upgrade Ultimaker 2 do wersji PLUS

Zaktualizuj swojego Ultimakera 2 do wersji PLUS - podajnik z przekładnią, poprawione chłodzenie, możliwość zmiany dyszy. Cała procedura nie powinna zająć więcej niż godzinę.
TOP